Satın Alma Hizmetleri

Firmanızın talepleri doğrultusunda portföyümüzde bulunan tedarikçilerimizle taleplerinize en hızlı ve en makul teklifi vermek için çabalıyoruz. Bu sayede sırtınızdaki satın alma yükünü hafifletiyor, süreçten aldığınız verimi maksimuma çıkartıyoruz. Bugün çamaşır suyundan, yazılıma; domatesten pile kadar binlerce ürünü ortak paydaşlarımız ve yıllarca biriken tedarik ağımızla hızlıca fiyatlandırabiliyoruz. Tek bir yerden değil de birçok tedarikçiden aldığımız fiyatlar neticesinde en tutarlı fiyatı tarafınıza iletme garantisi sunuyoruz.  

Kurumsal Satın Alma Yönetimi

Firmanızın talepleri doğrultusunda outsource satın alma hizmetlerinizi yönetiyoruz. Birbirinden farklı sektörlerdeki yüzlerce tedarikçi ağımızla dakikalar içerisinde en doğru fiyatı sizinle buluşturuyoruz. Farklı tedarikçilere ulaşmak için kaybettiğiniz zamanın farkındayız. M2B Kurumsal satın alma yönetimi ile birbirinden benzersiz fiyat tekliflerini sizinle buluşturuyor, bu tedarikçiler arasından size en uygun olacak teklifi birlikte belirliyoruz. Operasyonel satın alma sürecinde kaybettiğiniz vakitten tasarruf edip, stratejik kararlarınıza odaklanmanızı istiyoruz. Bırakın teferruatlarla biz ilgilenelim. Üstelik herhangi bir üyelik, giriş ücreti yok! 

Gelin satın alma süreçlerinizi birlikte yönetelim! Stratejik hedeflerinize giderken zamandan ve nakitten tasarruf edin. Detaylarla ilgili görüşmek için hemen iletişime geçin! 

SIKÇA SORULAN SORULAR

Menü