Kurumsal Hediyelerle
Şirket Çalışanlarınızı
Mutlu Edin

Personellerinize veya iş ortaklarınıza unutamayacakları bir hediye deneyimi yaşatmak istiyorsanız M2B kurumsal hediyeler ile tam size göre!

yilbasi-kutusu-m2bevent

Firmalar için özenle hazırladığımız şık hediye kutuları

İsteğinize uygun, markaya ve isme özel hediye kutuları için bizimle iletişime geçin.

yilbasi-kutusu-m2bevent-2
yilbasi-kutusu-m2bevent-3
yilbasi-kutusu-m2bevent-4
100'den Fazla Şirket ile
Binlerce Şirket Paydaşını Mutlu Ettik
m2bevent-referanslar-logolar
"Sabırla ve içtenlikle tüm isteklerimizi yerine getirdiğiniz için teşekkür ederiz. Sizlerle çalışmak bir zevkti. Başından sonuna kadar harika bir süreç yönetimi oldu."
indomie-türkiye-m2bevent-kurumsal-hediye
Zeynep Hanım
Indomie Türkiye
"Hediyelerimiz sağ salim elimize ulaştı. Süreci bizlere bu kadar kolaylaştırdığınız için teşekkür ederiz. Her talebimize cevap verdiniz. Yeni projelerde buluşmak dileğiyle."
yesilay-m2bevent-kurumsal-hediye
Hatice Hanım
Yeşilay
"Hediye tasarım süreci itibariyle ürün teslimatına kadar kocaman bir ekiple çalışmanın güvenini hissettik. Ürünler de bir o kadar şık ve ekip arkadaşlarımız çok beğendi."
kızlar-soruyor-logo
Aybüke Hanım
Kızlar Soruyor
"Zamanında teslimat ve kaliteli hizmetiniz için teşekkür ederiz. Tüm personellerimizin evlerine aynı anda ürün gönderimi yapılabilmesi çok güzel bir hizmet."
Derya Hanım
Kloia

Sizde Personelinizi, İş Ortaklarınızı,
Müşterilerinizi Mutlu Edin

Şirketlere Özel Hazırladığımız Kutular
m2bevent-kurumsal-kutu-hediye
kpmg-m2bevent-kurumsal-hediye
yesilay-m2bevent-kurumsal-hediye
imperial-m2bevent-kurumsal-hediye
kpmg-m2bevent-kutuiçi-kurumsal-hediye
m2bevent-kurumsal-hediye-kırmızı-kutu
Sizinle Birlikte Sizin Mutluluğunuz İçin

Alternatifler

Bizimle paylaştığınız detaylar doğrultusunda hazırlayabileceğimiz hediyelerin genel bir taslağını oluşturuyoruz. Bu taslak sonrasında sizlere çeşitli hediye alternatifleri sunuyoruz.

Revizyon

Alternatifler arasında beğendiğiniz hediye kutuları üzerinden detayları belirleyip revize yapıyoruz.

Onay

Onayınız sonrasında markanızın prestijini yansıtacak, hediyenizi müşterileriniz / personelleriniz için unutulmaz kılacak ufak dokunuşları ön plana çıkartıyoruz.

Teslimat

Üretim sonunda ürünlerimizi özenle paketliyor, dilerseniz tek bir adrese; dilerseniz de her bir hediye farklı adrese olacak şekilde gönderimini yapıyor, kargo takibini sağlıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

M2B olarak firmanıza özel güçlü hediyeler oluşturmaya çalışıyoruz. Bu noktada belirttiğiniz termin sürelerine göre konseptler oluşturuyor, yine bu sürelere göre gönderim sağlıyoruz

Stoklarımızda her zaman bulundurduğumuz genel yapılı ürünlerimiz mevcut. Bu ürünlerden hoşunuza gidenler olduğu takdirde aynı gün teslimat bile sağlayabiliyoruz.

Dilerseniz bütün ürünleri tedarik edebilir, sadece operasyon sürecini yönetmemizi isteyebilirsiniz. 

Bugüne kadar il dışına onlarca teslimatı kusursuza yakın bir şekilde gerçekleştirdik. Zaman zaman kargo firmalarından kaynaklı ürünler zarar görebiliyor. Ancak hızlıca kırılan ürünün tedariğini sağlayarak mağduriyetinizi minimuma indirmeyi hedefliyoruz.

Talebiniz doğrultusunda dilerseniz tek bir lokasyona hediyelerinizi ulaştırıyor, dilerseniz de adres bazlı olacak şekilde operasyonu yönetiyoruz.

Firmanıza özel tekliflerimizden faydalanmak için
hemen teklif alabilirsiniz.

Menü