Kurumsal Hediyeler

Müşteri ilişkilerinizde benzersiz jestler arıyorsanız, personellerinize veya iş ortaklarınıza unutamayacakları bir hediye deneyimi yaşatmak istiyorsanız M2B kurumsal hediyeler ile yanınızda. Klişeleşen hediyelerden ziyade markanızın kalitesini ortaya çıkartacak hediyeler, her zaman size prestij katacaktır. Sizler için özenle hazırladığımız hediye kutularıyla birlikte iş ortaklarınıza, müşterilerinize ve ekip arkadaşlarınıza mutluluk dağıtmayı hedefliyoruz. 

Kurumsal Hediye Alternatifleri

Firmanız için özenle hazırladığımız şık hediye kutuları, Kraft ambalajlar, bez kese ve çantalar ile her türlü hediye talebinize cevap verebiliyoruz. Biliyoruz ki sıradanlaşmış hediyeler motivasyonu arttırmaktan ziyade bir teşekkürden ileri geçemiyor. Bu noktada firmanız için hazırladığımız hediye seçenekleri ile hediye göndereceğiniz kişileri mutlu etmeyi amaçlarken, onların iş performanslarını arttırmanıza da yardımcı olmayı hedefliyoruz. Sektörde edindiğimiz tecrübeler ve geniş tedarik ağımız ile birlikte her firmaya özel ve her birine benzersiz çözümler oluşturuyoruz. Yanlış hedeflenerek oluşturulan hediyeler amacına hizmet etmeyebilir. Firmanızı ön plana çıkartacak hediyeyi gelin birlikte seçelim. 

Şirket Çalışanlarına Hediye

Şirket çalışanlarınızın motivasyona ihtiyaç duyduğu en özel anlarda, global özel günlerde veya herhangi bir sebep olmaksızın hediyeye ihtiyaç duyduğunuzda M2B yanınızdaHediye sürecini sizin adınıza ele alıyor, ürün tasarımından teslimat – dağıtıma kadar olan görevi üstleniyoruz. Böylelikle anlamsız, unutulmaya yüz tutacak hediyelerden ziyade şirket çalışanlarınız için benzersiz jestler tasarlıyoruz. Profesyonelliğe dayalı ve deneyimli çalışma anlayışımızla, her bütçeye uygun, ürün yelpazesi geniş hediyelerimizi tasarlamak için çalışıyoruz. Firmanızın karakteristik özellikleriyle personellerinizin demografisini harmanlıyor, firmanız çalışanları için en benzersiz hediyeyi tasarlıyoruz. 

Kurumsal Hediye Süreci

Firmanızdan gelen ilk temas sonrasında bizlerle paylaştığınız bilgiler doğrultusunda detay araştırmasına başlıyoruz. Biliyoruz ki en güzel hediyeler, detayı en bol olan hediyelerdir. Bizimle paylaştığınız detaylar doğrultusunda hazırlayabileceğimiz hediyelerin genel bir taslağını oluşturuyoruz. Bu taslak sonrasında sizlere çeşitli hediye alternatifleri sunuyor, bu alternatifler üzerinde beğendikleriniz olursa ilerliyor, beğenmezseniz yeni konseptler oluşturuyoruz. Günün sonunda markanız için mükemmel hediyeyi tasarlamak için gerekli revizyonları tamamladıktan sonra onayınızı alıyoruz. Onayınız sonrasında markanızın prestijini yansıtacak, hediyenizi müşterileriniz / personelleriniz için unutulmaz kılacak ufak dokunuşları ön plana çıkartıyoruz. Tüm ürünlere özel markalama, firmanıza özel çalışmalar ve hediye kutusu tasarımında baskı çözümleri sunuyoruz. Tasarladığımız nihai hediyenin şahit numunesini tarafınıza gönderiyor, beğenmeniz durumunda hızlıca üretime başlıyoruz. Üretim sonunda ürünlerimizi özenle paketliyor, dilerseniz tek bir adrese; dilerseniz de her bir hediye farklı adrese olacak şekilde gönderimini yapıyor, kargo takibini sağlıyoruz. M2B olarak hediye sürecini 360 derece ele alıyor, sizlerin kaybedeceği vakti minimize etmeyi hedefliyoruz. 

Firmanızın prestijini arttıracak hediyeleri gelin birlikte tasarlayalım!

SIKÇA SORULAN SORULAR

Menü