İade ve Satış Sözleşmesi

Ürün İadesi:

Satın almış olduğunuz ürünler, müşteriye özel üretim ve stoklu üretim olmasından dolayı, değişim ve iade işlemi gerçekleştirilmemektedir. Ancak sipariş verilen ürünlerin arızalı veya deforme olmuş olması durumda, belirtilmiş fotoğraf ile birlikte iade talebi oluşturulması gerekmektedir. İade talebi, sadece ürün elinize ulaştıktan sonraki iki gün içerisinde oluşturulabilir.

Sipariş Süreci ve Ödemeler :

.Teklif al formunuz bize iletilir ve onay için tarafınıza proforma fatura gönderilir.
.Dilerseniz ücreti karşılığında numune baskı yapılıp, tarafınıza gönderilir.
.Siparişiniz, sizin bildireceğiniz kargo/lojistik firmasına karşı ödemeli olarak teslim edilir.

Baskı Tekniği:

Baskı için gönderdiğiniz logonun, görselin ekranda yada kağıt üzerinde görünen orijinal renkleri ile cam veya porselen üzerine uygulanan renkler hiçbir zaman aynı tonda yapılamamaktadır. Bu konuda hassasiyet gösteriyorsanız lütfen numune talebinde bulununuz.

Teslimat Süresi:

Siparişiniz, ödemeniz hesaplarımıza ulaştıktan sonra hazırlanma sürecine geçer ve hazır olduğunda sizin bildireceğiniz kargo şirketine teslim edilir. Teslimatlar, iş yoğunluğuna ve sipariş miktarı göre değişmek ile beraber, genellikle ödemeyi takip eden minumum 5 iş günü maximum 20 iş günü içinde yapılır. Net üretim süresi sipariş esnasında tarafınıza bildirilecektir. Kargo bedeli daima ALICI tarafından karşılanacaktır.

Menü